מזרח הרחוק יכול להיות הרבה יותר קרוב

דרום קוראה – מדינה המובילה לאבחון וטיפול סרטן קיבה!

קיבלתי הזדמנות להיות באחד מבית החולים הגדולים ביותר  בסאול בית החולים הוותיק והיוקרתי ביותר של קוריאה- .Seoul National University Hospital

 SNUH  – ידוע כבית חולים רב תחומי עם מרכז לסרטן קיבה – אחד מהמרכזים ברמה העולמית. המרכז לסרטן קיבה קולט נפח הכי גדול של חולים עם מחלות ממאירות בקיבה בסאול. הנפח של ניתוחי קיבה מגיע עד ל -900-1000 ניתוחים בשנה.

בזמן השתלמות  הייתי חלק מהצוות של מרכז לסרטן קיבה. השתתפתי באופן פעיל בפעילות המחלקתית, כולל חדר ניתוח 5 פעמים בשבוע, מחקרים, כנסים.

בתקופתי בוצעו סה”כ בערך 400 ניתוחי קיבה. רב הניתוחים – כריתות קיבה בשיטה לפרוסקופית, פעמיים בשבוע רובוט וגם  ניתוחים פתוחים. הייתה לי הזדמנות להשתתף בכל סוגי הניתוחים בתור מנתח, עוזר ראשון. למדתי טכניקות שונות של ניתוחי קיבה ודיסקציה לימפטית נרחבת- D1+;D2;D3 . בנוסף הייתי פעיל בניהול וטיפול חולים סביב הניתוחים.

מאוד מפוחת צד מדעי של מרכז סרטן קיבה בSNUH . מאמרים רבים מתפרסמים בשנה עם עבודות מדעיות מוצלחות. על סמך המחקרים המדעיים שלהם הוכיח שאפשר לא רק לשפר את ההישרדות של חולים עם סרטן קיבה, אלא גם להשיג החלמה מלאה. טיפול מוצלח מתבסס על איתור של גידולי סרטן מוקדם והסרה נרחבת של בלוטות לימפה אזוריות בזמן הניתוח. גם הוכח שהניתוח מתבצע עם סיבוכים מינימאליים למרות היקף העסקות.

לאחר שחזרתי עם מאגר עשיר של ידע וניסיון אנחנו התחלנו להכניס שיטות ניתוחיות האלה בארצנו.

 אני מקווה, הידע והמיומנויות החדשים שלנו יעזרו לנו כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר בטיפול בחולים שלנו.

ייעוץ כירורגי לפני ואחרי הניתוח

אכלזיה  – מה זה אומר?

זוהי אחת המחלות של מערכת העיכול, מלוות חסרונות מסוימים בחיי היומיום ומהווה איום חמור על הגוף. שמות אחרים למחלה זו: achalasia, cardiospasm, aperistaltika megaesophagus הוושט.

המשך קריאה >>
ניתוחים זעיר-פולשניים לפרוסקופיים, דר ברד

בקע סרעפתי

סרעפת – מחיצה שרירית בין בית החזה וחלל הבטן. תפקידה -להשתתף בתהליך נשימה.

אם יש בה חור או פתח הטבעי שלה שדרכו עובר ושט נחלש ומתרחב אז מופיע בקע סרעפתי . בעקבות ההבדל הלחצים בין שני חללים- חזה ובטן ,איברים של חלל הבטן נכנסים לפגמים בסרעפת.

המשך קריאה >>
מידע על קיבה וגידולים בקיבה מכירורג מומחה פרטי דר דרב

מה אנחנו יודעים על קיבה?

קיבה היא איבר חלול בבטן העליונה מתחת לצלעות. קיבה היא חלק ממערכת העיכול. מזון עובר מהפה דרך הוושט אל הקיבה. בקיבה, המזון הופך לנוזלי. שרירים של הקיבה דוחפים את הבולוס של מזון לכיוון מעי הדק.

המשך קריאה >>
Dr.-Bard-logo-long

ד”ר סלבה ברד – כירורג מומחה פרטי לטיפול במחלות דרכי העיכול מבצע ניתוחים בבי”ח אסותא, הרצליה מדיקל סנטר וקליניקה פרטית קולופרו סרג’יקל גרופ.

לפרטים נוספים וקביעת תור אנא השאר את הפרטים הבאים:

Dr.-Bard-logo-long

ד”ר סלבה ברד – כירורג מומחה פרטי לטיפול במחלות דרכי העיכול מבצע ניתוחים בבי”ח אסותא, הרצליה מדיקל סנטר וקליניקה פרטית קולופרו סרג’יקל גרופ.

לפרטים נוספים וקביעת תור אנא השאר את הפרטים הבאים:

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
גלילה לראש העמוד